Jak mít křišťálově čistou vodu v bazénu po celé léto bez námahy

Dlouho jste snili o bazénu a konečně ho máte? Asi tušíte, že kromě radosti z koupání vás čekají i starosti o to, jak jej udržet čistý, neboť k dokonalému požitku z koupání patří čistá voda. S údržbou bazénu Vám může významně pomoci automatický bazénový vysavač.

Při údržbě bazénové vody jsou obvykle kombinovány dva způsoby čištění – mechanický a chemický. Vždy je důležité hlídat PH vody a správně dávkovat chemické přípravky. Zároveň je potřeba mít dostatečně výkonou filtraci, která stihne denně přefiltrovat veškerou vodu v bazénu a pouštět ji musíte každý den. K mechanickém čištění bazénu od nežádoucích nečistot dobře poslouží bazénový vysavač Hayward TigerShark QC, který je chytrý, tichý a plně automatický.

Bazénový vysavač Hayward TigerShark QC je vhodný pro bazény do rozměru 12 x 6 metrů čtverečních, bez ohledu na tvar, se sladkou i slanou vodou. Odstraní řasy a veškeré nečistoty díky dvěma speciálním PVA kartáčům a přefiltruje všechny nečistoty usazené na dně i po stěnách přes jemné kazetové filtry. Na výběr je ze dvou automatických čistících módů. 90 minutový rychločistící cyklus a čtyřhodinový mód pro kompletní vyčištění bazénu včetně stěn a hladinové linky. Vysavač TigerShark QC je vybaven kvalitními filtry, díky čemuž vyčistí vodu i od velmi jemných částic. Důležité je čistit bazén pravidelně, v horkých letních dnech každý den. TigerShark QC může pracovat v noci, když se nekoupete, neboť je úplně tichý.

Údržba automatického bazénového vysavače je velmi snadná

Filtrační koš s kazetovými filtry je snadno přístupný a koš i filtry lze jednoduše vypláchnout třeba zahradní hadicí a nechat uschnout. Elektronická autodiagnostika detekuje vodní hladinu a chrání robota před vyjetím z vody a zničením čerpadla.

Energeticky úsporný

Hayward navíc spotřebuje až o 94 % méně energie než jiné bazénové vysavače, a to díky ergonomickému a úzkoprofilovému designu a speciálnímu systému kol s přisáváním k povrchu bazénu.

Bazénový vysavač Hayward TigerShark QC zakoupíte na www.onerobot.cz/bazenove-vysavace
Více informací o produktu Hayward TigerShark QC