Konec ručního mytí oken

O perfektně čistá okna se postará robotický čistič oken HOBOT 2S, který je navrhován a vyráběn na Taiwanu. Chcete si užívat výhled skrz čistá okna po celý rok? Nemusíte se přemlouvat do mytí oken jen na Vánoce nebo na jaře. HOBOT 2S můžete použít třeba každý měsíc. Špínu aspoň nenecháte na oknech zaschnout a vypálit sluncem.

HOBOT 2S je vybaven duálním zásobníkem s ultrasonickou tryskou. V průběhu mytí oken, zrcadel a dalších skleněných povrchů si povrch sám vlhčí. Nečistoty se díky tomu lépe odstraní do speciální utěrky z jemného mikrovlákna.

Robotický čistič oken je vybaven AI technologií, která vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje, rámy čištěných skel a oken a automaticky rozpozná velikost povrchu.

HOBOT 2S můžete použít prakticky kdykoliv, je však třeba respektovat, že okna nesmí být namrzlá a mokrá, aby mohl správně fungovat systém přisátí podtlakem a venkovní teplota by měla být nad 10°C.

HOBOT 2S absorbuje nečistoty do speciální utěrky z jemného mikrovlákna. Utěrky je možné vyprat v pračce na 40°C bez aviváže. A pro snadnější odstranění nečistot z oken doporučujeme používat přípravek HOBOT nebo čistou destilovanou vodu. Jiné přípravky z drogerií vůbec nezkoušejte, nejsou určené pro použití s robotickými čističi oken.

HOBOT 2S máme skladem a můžete jej zkoupit zde: https://www.onerobot.cz/hobot-2s/

Máte další dotazy k použití robotických čističů oken HOBOT? Neváhejte nám zavolat na tel.: 774 377 458 nebo nám napište e-mailem na info@blakar.cz.