LEGEE-D7 špičkový robotický vysavač s duálním vysáváním

V našem obchodu nyní můžete zakoupit i horkou novinku LEGEE-D7, špičkový robotický vysavač s duálním vysáváním a chytrým zvedacím mopem.

Značka HOBOT přináší na trh tohoto stylového pomocníka, u něhož oceníte nejen precizní zpracování a zajištění perfektního úklidu hladkých podlah a koberců, ale navíc také luxusní a neotřelý design.

LEGEE-D7 hladké podlahy vysává a souběžně vytírá. Koberce vysává vysokým sacím výkonem a zároveň nadzvedne mop nad koberec a přestane dávkovat vodu. Pro přesnou a rychlou orientaci v prostoru LEGEE D7 využívá laserovou navigaci LEGEE® SLAM. Pomocí aplikace můžete sledovat úklid v reálném čase, uložit až 5 map do paměti, vytvářet virtuální bariéry a zakázané oblasti. Můžete editovat inteligentní rozvržení pokojů a vybrat si jeden z 8 talentových režimů úklidů. Dokonalý úklid zajistí výkonné přední vysávání, speciální hlavní kartáč se zadním nasáváním, chytrý zvedací mop, 4 trysky s přesným rozstřikem a inteligentní kontrolou dávkování vody a výkonný BLDC sací motor s výkonem 2700 Pa.

Chcete vědět víc o LEGEE-D7? Zavolejte nám kdykoliv v týdnu Po – Pá od 8 do 16 hodin. Rádi Vám sdělíme veškeré informace a případně se můžete na LEGEE-D7 přijet podívat k nám do showroomu. LEGEE-D7 máme skladem a můžete jej zakoupit přímo zde: https://www.onerobot.cz/hobot-legee-d7/