LEGEE D8 s EKO kompaktorem pro ekologický úklid podlah

Robotický vysavač a mop HOBOT LEGEE D8 dokáže pojmout až 5× více nečinnost oproti jiným typům robotických vysavačů, aniž by používal výrazně větší nádobku na nečistoty. Jak je to možné? Kouzlo tkví v takzvaném EKO kompaktoru, který stlačuje nečistoty v nádobce a zároveň pravidelně očisťuje filtr, aby byl zachován maximální sací výkon po celou dobu úklidu podlah.

Duální nasávání nečistot

EKO kompaktor není jedinou vychytávkou, kterou LEGEE D8 využívá. Velmi praktickou vlastností je duální nasávání nečistot. Při úklidu podlah jsou dlouhé nečistoty jako vlasy či chlupy nasávány předním sacím otvorem a následně jsou jemné nečistoty nasáty do nádobky rotačním kartáčem Brushroll a zadním sacím otvorem. Díky duálnímu systému se maximálně snižuje nutnost čištění hlavního kartáče a namotávání nečistot na kartáč. Zároveň je úklid podlah efektivní a velmi precizní.

Chytrá práce s energií

LEGEE D8 disponuje kvalitní lithiovou baterií, která patří mezi moderní typy akumulátorů s dlouhou životností a v případě vybití baterie v průběhu úklidu se LEGEE D8 dojede nabít a poté pokračuje od místa, kde úklid přerušil. LEGEE navíc odhadne, kolik energie bude ještě na dokončení úklidu potřebovat, takže nečeká na plné dobití baterie.

Snadné ovládání aplikací nebo tlačítkem na těle robota

LEGEE D8 je možné snadno ovládat pomocí aplikace v českém jazyce. Aplikace umožňuje nastavení dle preferenční každého uživatele a navíc nabízí několik Talentových módů, vytvoření zakázaných oblastí nebo naopak vytvoření záclonové zóny, aby LEGEE D8 uklidilo nepořádek a prach i pod dlouhými závěsy a záclonami.

Mycí a nabíjecí stanice LEGE LuLu

K vysavači a mopu LEGEE D8 lze samostatně dokoupit, nebo zakoupit ve výhodném setu, mycí a dobíjecí stanici LEGEE LuLu, která zajistí dobití baterie a důkladné vyprání a vysušení mopu.

Kvalitný robotický vysavač a mop  LEGEE D8 máme skladem a můžete si jej snadno objednat zde https://www.onerobot.cz/hobot-legee-d8/. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.: 774 377 458 nebo e-mailem na info@blakar.cz