Recenze robotického mopu Hobot Legee 7

Redakce magazínu Testado.cz provedla recenzi robotického mopu Hobot Legee 7

Hobot Legee 7 získal od redakce Testado.cz skvělé hodnocení s výslednou známkou 9.6 – Perfektní.

Závěrečné hodnocení recenze “ Hobot Legee 7 představuje špičkový robotický mop s vysáváním, který můžeme doporučit náročnějším uživatelům. Kromě luxusního designu chválíme kvalitu úklidu, velké množství funkcí a přívětivou aplikaci v češtině. TIP redakce!

Hobot Legee 7 jednoznačně patří mezi nejhezčí robotické stroje, jaké jsme kdy testovali. A jak se brzy přesvědčíme, také po stránce výbavy má co nabídnout. Hobot Legee 7 si hravě poradí s běžnými nástrahami každé domácnosti. Vlasy, chlupy, prach, různé drobky, kamínky a jiné nečistoty vždy ochotně vysaje. A jelikož je zadní mop pohyblivý, také mopování začíná mít velký smysl. Ostatně funkce mopu se mi líbí nejvíce, protože prach je náš věčný nepřítel. Díky Legee 7 se vám ale může dýchat o něco lépe.

Kvalita vysávání, mopování a údržba – 10/10
Kvalita úklidu je na špičkové úrovni. Pokud bych měl začít vysáváním, Hobot Legee 7 vysaje veškeré nečistoty, na které narazí. Problémy mu netropí vlasy ani větší drobky. Čtvercový tvar na přední straně potom umožní úklid v rozích. Podobně výborné jsou oba mopy, jež pracují pod přítlakem 1 800 gramů proti podlaze. Pokud byla žádoucí vyšší intenzita úklidu, jednoduše jsem v aplikaci navýšil výkon a množství vody.

Kompletní celou recenzi si můžete přečíst na www.testado.cz/recenze-hobot-legee-7
Robotický mop Hobot Legee 7 zakoupíte u nás na www.onerobot.cz/hobot-legee-7