Recenze robotického vysavače CleanMate LDS800

Redakce magazínu Testado.cz provedla recenzi robotického vysavače CleanMate LDS800

CleanMate LDS800 získal od redakce Testado.cz skvělé hodnocení s výslednou známkou 9.6 – Perfektní.

Závěrečné hodnocení recenze: Robotický vysavač CleanMate LDS800 představuje dokonalou esenci pro domácí úklid. Špičkově vysává, slušně mopuje a povrch dezinfikuje UVC lampou. Mimo špičkové kvality úklidu potěší dlouhá výdrž na baterii, pokročilé senzory a intuitivní aplikace v češtině. Jasný TIP redakce Testado.cz!

Výbava a výdrž – 10/10

Testovaný model CleanMate LDS800 je technologiemi doslova nacpán. K orientaci využívá laser (LDS), IR senzory a TOF senzor. Navigace je velmi přesná, díky čemuž se robot pohybuje tak, aby šetřil baterii a byl efektivní. Zvládá také detekci schodů a překážek. Při pozorování je zřetelně vidět, že zbytečně do ničeho nenaráží.

Super variabilní výkon

Co se týče běžného vysávání, vybírat lze ze tří úrovní sacího výkonu. Přítomný BLDC motor je schopen výkonu až 3 000 Pa. Výbavu zahrnuje třístupňová filtrace s HEPA filtrem a elektronicky řízené dávkování vody (tří úrovně nanášení množství vody).
Robotický vysavač CleanMate na vás mluví česky (lze vypnout, regulovat hlasitost aj.), přičemž podporuje virtuální asistenty Alexa a Asistent Google. Reaguje dokonce i na vyjmutí nádobky. Jsou to zajímavé vychytávky, bez kterých se sice obejdeme, ale připočíst k dobru se musí…

Kompletní celou recenzi si můžete přečíst na www.testado.cz/recenze-cleanmate-lds800/

Robotický vysavač CleanMate LDS800 zakoupíte u nás na www.onerobot.cz/cleanmate-lds800/