Recenze tyčového vysavače Raycop Omni Air

Redakce magazínu Testado.cz provedla recenzi tyčového vysavače Raycop Omni Air

Raycop Omni Air získal od redakce Testado.cz skvělé hodnocení s výslednou známkou 9.4 – Perfektní.

Závěrečné hodnocení recenze “ Omni Air UV představuje špičkový tyčový vysavač, který je účinný, kompaktní a všestranný. Díky širokému příslušenství obstojí v domácnosti, kanceláři a na cestách. Klidně vysaje interiér automobilu. Chválíme nápaditý design a přítomnost UVC dezinfekční lampy, která si poradí s roztoči, viry a jinou havětí. HEPA filtr ocení alergici. Jasný TIP redakce

Nepochybuji o tom, že Omni Air UV patří mezi nejhezčí vysavače svého druhu. Lidské oko zaujme luxusně vypadajícím designem, který je zároveň také účelný. Hmotnost testovaného spotřebiče totiž činí sympatických 1,7 kg. Zařízení (208 × 1140 × 210 mm) se tím pádem pohodlně používá a hezky vypadá.

Manipulace, ovládání a údržba – 10/10
Bezdrátový tyčový vysavač Raycop Omni Air UV se ovládá skvěle. Může za to nízká hmotnost, pohodlné madlo a šikovné nástavce. Při úklidu se nenadřete, běžné vysávání zvládnou také děti nebo starší osoby. Hlavice obou hlavních nástavců jsou opatřeny kloubem, nástavec na podlahy nebo koberce se pohybuje po kolečkách. Hmotnost se rozloží, čímž se stane spotřebič „ještě lehčím“.

Kompletní celou recenzi si můžete přečíst na https://www.testado.cz/recenze-raycop-omni-air-uv/
Tyčový vysavač Raycop Omni Air zakoupíte u nás na www.onerobot.cz/raycop-omni-air-uv