Robotická sekačka LUBA od společnosti Mammotion

Již brzy u nás budete moci zakoupit robotické sekačky LUBA od společnosti Mammotion. Na rozdíl od jiných robotických sekaček na trávu LUBA nevyžaduje instalaci a zakopání obvodových drátů. To umožňuje rychlé a jednoduché zprovoznění sekačky.

Sekačka LUBA je vybavena pokročilým lokalizačním systémem RTK-GNSS, který dokáže určit její polohu s přesností na 2 cm v rámci nastavených limitů. Díky tomuto vyspělému navigačnímu systému se LUBA pohybuje po trávníku přesně, velice efektivně a šetří energii.

Čtyři ultrazvukové senzory mají zorné pole 220 stupňů a zajišťují, že LUBA nenarazí do překážky. LUBA AWD 5000 má poháněna všechna čtyři kola se širokými pneumatikami, díky čemuž se efektivně pohybuje na jakékoliv zahradě a zvládne i strmé svahy až 75%.

Chytrá robotická sekačka LUBA používá vlastní mobilní aplikaci, která umožňuje přesné programování jejího provozu. V aplikaci je možné nastavit několik oblastí sečení a u každé z nich lze nastavit individuální výšku posečené trávy a také naprogramovat čas sekání. Dále je možné snadno nastavit no-go zóny.

A to nejsou zdaleka všechny výhody robotických sekaček LUBA.
Bližší informace o produktech Mammotion LUBA najdete na stránkách www.lubasekacky.cz
Robotické sekačky LUBA můžete zakoupit v našem eshopu www.onerobot.cz
V případě dotazů nás kontaktujete na info@blakar.cz nebo na tel. 606839644.