Robotická sekačka Mammotion LUBA 2 AWD 5000

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 5000 je vhodná pro travní plochy až 5000 m2. Využívá velmi přesný navigační systém 3D Vision a RTK Fusion. Rychlé nastavení virtuálních hranic bez obvodového drátu. Pohon všech kol si snadno poradí se sklonem až 38° (80%). Možnost nastavení až 30 oblastí sekání trávy a no-go zóny. Dva žací kotouče s šířkou záběru sečení 400 mm. Bezpečné vyhýbání se překážkám pomocí 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Snadné ovládání a nastavení pomocí Mammotion aplikace. Technologie tisku na trávník.

Doprava zdarma

75 990  s DPH

Skladem

Katalogové číslo: 2AWD5000 Kategorie: ,

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 5000

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 5000

3D Vision

Správa 30 oblastí sečení a no-go zón

Aplikace a hlasové ovládání

Tisk na trávník

Bez obvodového drátu

Pohon všech kol zvládne sklon svahu 38° (80%)

Nastavení výšky sečení 25-70 mm

Poseká až 5000 m2 denně

Přesný navigační systém

Robotická sekačka LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po vašem trávníku systém mapování 3D Vision & RTK Fusion. Tento sofistikovaný systém zaručuje přesné polohování a dodržení hranic. Již žádné obvodové dráty, které by mohly být náhodně přerušeny.

Rychlé nastavení bez obvodového drátu

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu vytvoříte virtuální hranice. LUBA 2 AWD využívá pro navigaci po trávníku velmi přesné polohování RTK fusion (satelitní technologii) a 3D Vision s binokulární kamerou.

Virtuální hranice

Stačí jít za robotickou sekačkou LUBA 2 AWD a pomocí Mammotion aplikace v chytrém telefonu snadno vytvoříte virtuální hranice během chvilky.

Oblasti sečení

V aplikaci vytvoříte až 30 oblastí sečení a pro jednotlivé oblasti můžete nastavit různou výšku sečení i čas sečení trávy.

Zakázané oblasti (no-go zóny)

Nastavením no-go zón zajistíte, že robotická sekačka LUBA 2 AWD nebude do daných částí zahrady vůbec zajíždět.

Vynikající průchodnost terénem (AWD)

Čtyři výkonné motory přímo v kolech zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Robotická sekačka LUBA 2 AWD s pohonem všech kol si snadno poradí i se sklonem až 38° (80%) a bez problémů projíždí nerovným terénem, ​​aniž by uvízla.

Správa oblastí sečení a
no-go zón

V aplikaci jednoduše vytvoříte a propojíte až 30 oblastí sečení. Pro jednotlivé oblasti si následně nastavíte algoritmus sekání trávy, naplánujete čas sekání a výšku sečení od 25 do 70 mm.

Inteligentní plánovaní trasy sekání trávy

Ve srovnání s náhodným vzorem sekání trávy u jiných robotických sekaček LUBA 2 AWD využívá přesný algoritmus sečení. Inteligentní plánovaní trasy sekání trávy robotickou sekačkou LUBA 2 AWD výrazně zvyšuje efektivitu sečení trávy. Robotická sekačka LUBA 2 provádí sečení trávy v mřížce a v Mammotion aplikaci snadno vyberete z několika vzorů sečení, úhly sečení i šířku cesty sečení.

Automatické dobíjení a pokračování v sečení

Jakmile baterie dosáhne kapacitu nižší jak 15 %, robotická sekačka LUBA 2 AWD se automaticky vrátí do nabíjecí základny a dobije baterii. Po nabití baterie pokračuje v sekání trávy od místa, kde bylo sekání přerušeno.

Výhody 3D Vision a RTK Fusion systému

Ovládání aplikací i hlasovým asistentem

Robotickou sekačku LUBA 2 AWD můžete kdykoliv a odkudkoliv jednoduše ovládat pomocí Mammotion aplikace, která je v češtině. Zároveň můžete sekání trávy odstartovat pomocí hlasových asistentů Alexa a Google Home.

Nastavení výšky a režimu sečení

Výšku sečení trávníku lze snadno a rychle nastavit v aplikaci od 25 mm do 70 mm, stačí jen pár kliknutí. V Mammotion aplikaci si snadno nastavíte ideální výšku sečení pro různé oblasti vaší zahrady, úhel sečení, preciznost sečení i rychlost sečení trávy. Nastavte si požadovaný vzor sečení trávníku a o zbytek se postará LUBA 2 AWD.

Časové plány sečení a kontrola stavu sekačky

Nastavte časový plán sečení vašeho trávníku a LUBA 2 AWD vám poskytne bezpracnou péči o trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, podle harmonogramu, který jste definovali.

LUBA 2 AWD podporuje připojení 4G/Wifi/Bluetooth a vy můžete kdykoliv a odkudkoliv sledovat aktuální stav či upravovat některá nastavení LUBA 2 AWD pomocí Mammotion aplikace.

Dva žací kotouče

Díky dvěma žacím kotoučům je šířka záběru sečení skvělých 400 mm. Robotická sekačka LUBA 2 AWD zajistí efektivní sečení trávníku, přesné ořezávání hran a zkracuje dobu sekání trávy.

Pohon všech kol

S patentovaným systémem pohonu všech čtyř kol (AWD) LUBA 2 AWD poskytuje výjimečnou schopnost vyjet svahy se sklonem až 80% (38°).

Odpružená ramena

Díky adaptivním odpruženým ramenům dokáže LUBA 2 AWD překonat překážky vysoké až 50 mm.

Všesměrová kola

LUBA 2 AWD je vybavená všesměrovými koly, které zajišťují šetrné otáčení na místě, aniž by poškozovala trávu.

Technologie tisku na trávník

V Mammotion aplikaci můžete vybrat různé vzory sečení a vytvářet vlastní návrhy. LUBA 2 AWD používá pokročilé algoritmy k úpravě výšky a úhlu sečení a zajišťuje přesné sečení požadovaných vzorů trávníku.

Chytré zabezpečení zahrady

Povolte funkci monitorování zahrady v reálném čase (ve výchozím nastavení je tato funkce vypnuta). V Mammotion aplikaci budete mít přístup k záznamům v reálném čase a můžete chytře zabezpečit zahradu.

Inteligentní ochrana proti odcizení

Robotická sekačka LUBA 2 AWD je proti odcizení zabezpečena několika inteligentními systémy a sledováním.

Zasílání oznámení

Jakmile LUBA 2 AWD překročí hranici oblasti sečení, obdržíte oznámení do chytrého telefonu.

4G & GPS sledování

Sledujte polohu LUBA 2 AWD v reálném čase v Mammotion aplikaci pomocí 4G a GPS.

Ověřování vlastnictví

První uživatel, který aktivuje LUBA 2 AWD, je právoplatným vlastníkem a může udělit další přístup.

Geofence alarm

Jakmile LUBA 2 AWD překročí nastavenou hranici, automaticky se spustí alarm.

Výkonná Li-ion baterie

Robotická sekačka LUBA 2 AWD 5000 využívá výkonnou li-ion baterii 10 Ah a díky tomu dokáže pracovat 180 minut a posekat trávník o ploše až 500 m2 za hodinu. Plného nabití baterie je dosaženo za 2,5 hodiny. Pokročilý systém řízení energie optimalizuje spotřebu energie LUBA 2 AWD, zlepšuje celkové využití energie a snižuje výdaje.

Vyhýbání se překážkám

LUBA 2 AWD využívá trojitý redundantní systém vyhýbání se překážkám, který spojuje 3D Vision s binokulární kamerou, ultrazvukové radary a nárazník. Jednotlivé prvky jsou strategicky uspořádány v geometrické konfiguraci, což zajišťuje nulové slepé úhly v předním a bočním směru. Toto špičkové zabezpečení poskytuje bezpečnost pro rodinu i domácí mazlíčky.

Nárazník

Nárazník v přední části LUBA 2 AWD je velmi citlivý a automaticky se aktivuje při kontaktu s předmětem před sekačkou.

Ultrazvukové radary

LUBA 2 AWD využívá tři ultrazvukové radary se zorným polem 220 stupňů (FOV). Radary automaticky detekují a vyhýbají se překážkám o velikosti pouhých 5 cm.

Binokulární 3D Vision

Binokulární 3D Vision modul sleduje prostor před robotickou sekačkou dvěma kamerami zároveň a obraz je snímán simultáně.

Vylepšené pokrytí RTK signálem

Technologie určování polohy RTK-GNSS zajišťuje přesnost polohování na úrovni centimetrů s možností rozšíření dosahu signálu až 5 kilometrů.

Bezpečný design LUBA 2 AWD

Bezpečnost je pro LUBA 2 AWD na prvním místě, a proto je vybavena bezpečnostním tlačítkem Stop, bezpečnostním klíčem, senzorem zdvihu a naklonění a automatickým zastavením žacích nožů v případě abnormální situace.

Objevte další vzrušující vlastnosti

Ke stažení

Specifikace

Table Plugin
Porovnání sekaček LUBA

Obsah balení

 • LUBA 2 AWD 5000
 • 3D vision modul
 • Nabíjecí základna
 • RTK referenční stanice + anténa
 • Nárazník
 • napájecí adaptér, montážní sada
 • 10m prodlužovací napájecí kabel, 2m RTK kabel
 • trojzubý kolík
 • RTK napájecí adaptér, RTK prodlužovací kabel 10m
 • 2 díly montážní tyče
 • 2 x Klíč
 • Sada 8 ks žacích nožů
 • Návod

Videa