Mammotion LUBA 2 AWD robotická sekačka představená na CES 2024

Společnost MAMMOTION, průkopník ve světě bezdrátových robotických sekaček, představila novou řadu robotických sekaček LUBA 2 AWD na CES 2024 v Las Vegas.

Robotická sekačka LUBA 2 AWD nepotřebuje obvodové dráty
Robotická sekačka LUBA 2 AWD nepotřebuje obvodové dráty

Nová řada robotických sekaček Mammotion LUBA 2 AWD staví na základě spolehlivosti a bezdrátových možnostech původní oblíbené řady LUBA a přináší významné inovace. Jednou z nich je mapovací systém 3D Vision a RTK Fusion, které umožňují přesné polohování bez nutnosti obvodového drátu.

Mammotion bude pod řadou LUBA 2 AWD na evropském trhu nabízet 4 různé modely ve standardní verzi s výškou sečení 25 – 70 mm. Verze H s výškou sečení 60 – 100 mm bude dostupná pouze pro americký trh.

Standardní verze (výška sečení 25 – 70 mm)

Nová řada robotických sekaček LUBA 2 AWD nastavuje nové standardy ve světě robotické péče o trávník.

3D Vision+RTK Fusion mapovací systém
Rozvinutý mapovací systém zajišťuje přesnost polohování na úrovni centimetrů. Stabilní provoz sekačky například pod korunami stromů. Systém 3D Vision + RTK Fusion nepotřebuje instalaci obvodového drátu.

Pohon všech kol AWD
LUBA 2 AWD si poradí s nerovnými překážkami a svahy. Odpružená ramena předních hnacích kol dokáží překonat překážku vysokou až 50 mm. Pohon všech kol AWD poskytuje schopnost zdolat svahy.

Trojnásobná detekce překážek
Díky 3D vidění, ultrazvukovým radarům a fyzickému nárazníku detekuje LUBA 2 AWD překážky až do 5 centimetrů, což jí umožňuje bezpečně manévrovat kolem zvířat i zahradního nábytku bez přerušení sečení.

Technologie tisku na trávník
V aplikaci Mammotion si můžete vybrat různé vzory sečení a vytvářet vlastní návrhy. LUBA 2 AWD používá pokročilé algoritmy k úpravě výšky a úhlu trasy sečení a zajišťuje přesné sečení požadovaných vzorů trávníku.

Konektivita pro ovládání a monitorování sekačky
Nová modelová řada robotických sekaček LUBA 2 AWD je vybavená konektivitou 4G, Wifi a Bluetooth.

Solární RTK (volitelné, v přípravě)*
Solární RTK funguje výhradně na solární energii, což má za následek nulové emise. Bez potřeby používání prodlužovacích napájecích kabelů. *Poznámka: sada solárních panelů není součástí dodávky.

„Navrhli jsme LUBA 2 AWD jako dokonalé řešení chytré bezdrátové sekačky pro každého, kdo chce dokonalou péči o trávník,“ řekl generální ředitel společnosti MAMMOTION. „Od terénní manipulace až po úplné přizpůsobení, její komerční technologie usnadňuje práci i na náročných projektech na zahradě, takže uživatelé mohou přeskočit starosti a užít si svou venkovní oázu.“

Chcete-li se dozvědět více, navštivte lubasekacky.cz