Nové modely robotických vysavačů CleanMate

Česká značka robotických vysavačů CleanMate přináší na trh dva nové modely CleanMate RV600 a CleanMate LDS800.

Robotický vysavač CleanMate RV600 je ideální pomocník do menších bytů a domácností o podlahové ploše 60 m2. Je vybaven gyroskopickou navigací pro automatický pohyb po podlahách bez zbytečného zdržování, kvalitní Li-ion baterií, výkonným a tichým BLDC sacím motorem a HEPA filtrací. CleanMate RV600 je možné ovládat přes aplikaci TUYA, která je v češtině nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. A mluvit na Vás bude CleanMate RV600 také česky.

Robotický vysavač CleanMate LDS800 s přesnou laserovou navigací a UVC dezinfekční lampou osloví zákazníky, kteří chtějí mít své podlahy perfektně čisté a zároveň vydezinfikované. CleanMate LDS800 podlahy systematicky vysává, vytírá a UVC dezinfikuje. Ovládání je snadné pomocí TUYA aplikace v češtině, kde si můžete rozvrhnout jednotlivé místnosti, vytvořit zakázané oblasti a uložit až 5 map do paměti. Ve výbavě nechybí HEPA filtrace, Li-ion baterie, výkonný, tichý BLDC sací motor a mluvit na Vás bude CleanMate LDS800 samozřejmě také česky.

Robotické vysavače CleanMate pořídíte za skvělé ceny v poměru ke svému výkonu a množství příslušenství, která jsou součástí balení. Oba modely CleanMate RV600 i CleanMate LDS800 jsou již v prodeji a můžete je zakoupit u nás www.onerobot.cz/cleanmate/